SK Viktorie Jirny - Sokol Jestřábí Lhota 3:1

28.05.2016 10:15

Ve 23. Kole jsme přivítali na našem hřišti Jestřábí Lhotu. Do utkání jsme však nevstoupili, tak jak jsme si řekli. Vůbec se nám nedařila kombinace a náš výkon byl hodně za hranicí očekáváni. Ve 29. minutě jsme šli do vedení, když odražený míč po rohovém kopu dopravil do sítě razantní střelou Tyšer. Hostům se ale podařilo srovnat o čtyři minuty později. Poté jsme nevyužili dvě stoprocentní šance, kdy Skuček nejprve předložil před prázdnou branku Michalcovi a o pár minut později to samé připravil pro Vacka, ani jeden ovšem nedokázal z malého vápna zakončit.

Do druhého poločasu jsme již vstoupili lépe. V 55. Minutě se do míče opřel z dobrých 30 metrů opět Tyšer a poslal nás do vedení. Poté neproměnil dvě stoprocentní šance Remeš. To nás mohlo stát body, protože hosté po naší chybě nastřelili břevno. Pojistku tak přidal až 7 minut před koncem Kalát, který vyskočil nejvýše na centr na zadní tyč a hlavou zvýšil. Jirenský dorost se tak mohl radovat z vítězství 3:1 a stále je na druhém místě o skóre před prvním Českým Brodem. Dorost slaví již 15. zápas bez porážky. Neprohráli jsme již 8 měsíců!!

Rozhodčí: Nehasil