SK Viktorie Jirny - TJ Liblice 17:1

14.05.2016 10:15

Ve 21. kole jsme na našem hřišti přivítali TJ Liblice, se kterými náš dorost na podzim prohrál. V úvodu utkání jsme se dostali do tří slibných šancí, ale ani jednu se nám nepodařilo proměnit. Po počátečních nepřesnostech se naše hra zlepšila a v minutě 21. bylo o osudu utkání rozhodnuto. Během tří minut se nejprve prosadil Kalát a následně další dvě branky přidal Remeš s Michalcem. Do poločasu náš dorost své vedení zvýšil na 7:0. Hosté stačili ještě snížit z pokutového kopu, ale to bylo z jejich strany v dnešním utkání vše. Ve druhém poločase brankové hody pokračovaly. Pět branek si v dnešním utkání připsal Daniel Remeš. Hattrickem se zaskvěli Kalát, Skuček a Michalec. Další branky přidali Pešina, Panocha a skóre na konečných 17:1 uzavřel Jan Nešněra. V dalším kole zajíždí náš dorost k místnímu derby na hřiště Zelenče.

Rozhodčí: Chrudimský